Regulamin

Rejestracja

Regulamin

Rejestracja

Regulamin

Rejestracja

Freestyle o Puchar Prywatnego Technikum

 NEW TECHNOLOGY

Freestyle o Puchar Prywatnego Technikum New Technology

 

W tej konkurencji zawodnicy mogą wystawić całkowicie dowolny projekt, robota lub maszynę. Dzieci z rówieśnikami lub członkami rodziny opracowują pomysł na robota użytkowego, którego tworzą na podstawie zdobytej wiedzy o programowaniu. Konstrukcje są oceniane przez sędziów oraz odwiedzających. Każdy głosujący wypełnia ankietę, w której przyznaje punkty każdemu projektowi, dlatego ważne jest, aby każdy zawodnik jak najlepiej zaprezentował swój projekt. 

Freestyle

Regulamin

KONKURENCJE

Rejestracja

LEGO Smash Bots

TwójRobot.pl LEGO Smash Bots

 

LEGO Sash Bots to jedne z bardziej widowiskowych konkurencji, gdzie zdalnie sterowane roboty walczą ze sobą na specjalnie przygotowanej arenie. Konkurencja ta nie ma litości i wygrywa robot, który przetrwa wszystkie walki. Konstrukcja robota może być wykonana z klocków LEGO, może posiadać dowolne uzdbrojenie. Jedynymi ograniczeniami nakładanymi na zawodników są normy wytyczone w regulaminie, takie jak waga i wymiar konstrukcji.

LEGO SUMO o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski

 

Zawody SUMO to niezapomniane przeżycie dla każdego z uczestników. W  zespołach dzieci konstruują roboty zawodników SUMO, korzystając ze zdobytej wiedzy z robotyki i programowania.

Podczas eliminacji wybierane są najlepsze zespoły, które triumfują w wielkim finale! Zawody to świetna zabawa, emocje i zdrowa rywalizacja!

LEGO SUMO 


LEGO 

Tug of War

LEGO Tug of War o Puchar Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

 

 

Ta konkurencja jest również zupełnie nowa! Dwa roboty ustawione naprzeciwko siebie, będą rywalizować w przeciąganiu liny. Wygrywa ten, któremu uda się przeciągnąć większą część liny na swoją stronę. Konkurencja ta jest przeznaczona jedynie dla robotów zbudowanych z klocków LEGO®

Roztoczańska Liga Robotów

    Szkoła Podstawowa Nr 2      

 ul. Żołnierzy Września 1 

22-600 Tomaszów Lubelski 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.