Jakub Kwiatkowski


Absolwent kursów TwojRobot.PL. Wielokrotny uczestnik zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych z robotyki takich jak Zawody Sumo Robotów, FIRST LEGO League, World Robot Olympiad, FIRST Robotics Competition, European Rover Challenge.

 

W Roztoczańskiej Lidze Robotów sędzia zawodów

Krzysztofa Kulas

Wieloletnia nauczycielka przedmiotów technicznych oraz informatyki. Trener/mentor drużyn robotycznych, które od 4 lat reprezentują nasz region w zawodach robotyki na poziomach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. 

 

Koordynator  Roztoczańskiej Ligi Robotów.

Renata Śrutwa-Krupa

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, wieloletni pedagog szkolny uwielbiany przez swoich uczniów.

 

Organizator Roztoczańskiej Ligi Robotów, Patron Honorowy konkurencji LEGO Tug of War.

O NAS

Roztoczańska Liga Robotów dąży do realizacji wielu kategorii zawodów z robotyki na szczeblu ogólnopolskim, gdzie zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności manualne oraz programistyczne. Zawody kierowane będą dla uczniów szkół podstawowych, lecz w przyszłości nie zabraknie również konkurencji dla  starszych uczestników. Zawody oferują nie tylko nagrody materialne, lecz również doświadczenie pozyskane od osób pasjonujących się robotyką.

 

 

 

Poznaj nasz zespół

Mateusz Stefanik


Roztoczańska Liga Robotów

    Szkoła Podstawowa Nr 2      

 ul. Żołnierzy Września 1 

22-600 Tomaszów Lubelski 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Który od 7 lat zajmuje się edukacją robotyki i programowania wśród dzieci i młodzieży. Trener/mentor drużyn robotycznych, które od 4 lat reprezentują nasz region w zawodach robotyki na poziomach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Na co dzień właściciel placówki TwójRobot.PL w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2 i nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.

 

Organizator i główny sędzia Roztoczańskiej Ligi Robotów.